top of page
Przybory szkolne
Planeta_Kreatywności_logo.png
logo_twojrobot.png
Strona Główna

Semestr 2023/2024
 

Jeśli szukacie ciekawych zajęć dla Waszego dziecka to zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Mamy coś dla umysłów ścisłych i tych z duszami artysty. Tych co lubią klocki Lego i tych, którzy wolą pobrudzić ręce farbami.

Mają Państwo do wyboru dwie tematyki zajęć dla dzieci w wieku 6 - 15 lat. 

KURSY PROGRAMOWANIA

Nasze kursy z programowania to przemyślany i szczegółowo zaplanowany plan edukacyjny, który w ciekawy sposób zapozna młodego człowieka ze światem programowania. Każdy kurs  jest dostosowany do wieku i możliwości kursantów. Duża różnorodność pomocy dydaktycznych pozwoli dzieciom na kształcenie się na wielu płaszczyznach w środowisku programowania. Przystępując do naszych zajęć dzieci poznają środowisko MakeCode, Python, Scratch, C++, oraz programowanie blokowe.

KURSY ARTYSTYCZNE

To warsztaty pełne twórczej aktywności, kolorów, faktur, struktur. 

Dzięki nim dziecko rozwija swoją kreatywność, poznaje nowe lub doskonali już znane techniki plastyczne. 

  Warsztaty plastyczne zachęcają dziecko do poszukiwania nowych rozwiązań, próbowania nowych rzeczy.

Podczas zajęć ważna jest dla nas atmosfera i zaciekawienie dziecka, aby chciało się otworzyć i tworzyć razem z nami. 

Czym różnią się WARSZTATY KREATYWNOSĆI od WARSZTATÓW Z RYSUNKU I MALARSTWA?

Podczas Warsztatów z Rysunku i Malarstwa będziemy skupiać się na nauce technik rysunku, kompozycji, budowaniu przestrzeni, poznamy twórczość innych artystów.

Natomiast na Warsztatach Kreatywności poznajemy wiele technik plastycznych, takich jak między innymi ceramika, decoupage. Sami tworzymy swoje masy plastyczne. Wycinamy, przyklejamy, używamy różnych materiałów także tych naturalnych, które można znaleźć w lesie. Pokazujemy nietypowe zastosowanie różnych rzeczy, łamiemy schematy. 

bottom of page