top of page
Robot dla dzieci

Programowanie dla dzieci

6 - 8 lat

Najważniejsze informacje o kursie. 

Podczas kursu: połączymy dwie najbardziej lubiane przez dzieci rzeczy, czyli klocki Lego i grę Minecraft. Pracując na tych dwóch zasobach wprowadzimy Państwa dzieci w świat programowania. Kurs jest zaplanowany w taki sposób, aby zajęcia były jak najbardziej przystępne i atrakcyjne dla dzieci.

Robotyka i Programowanie: nowoczesne zestawy LEGO Inventor, zaawansowane czujniki, silniki i przyjazne środowisko programowe przystosowane dla dzieci (programowanie odbywa się na tabletach oraz laptopach). Dzieci za pomocą tych zestawów w praktyce poznają efekty swojej pracy.

Programowanie Minecraft: wykorzystujemy oprogramowanie Minecraft Education. Połączenie gry, którą uwielbiają dzieci z językiem Scratch daje świetne możliwości, aby dzieci mogły zrozumieć mechanizmy wykorzystywane w programach oraz szybko zobaczyć ich efekty.

zrzut-ekranu-gry-minecraft-z-mostem-w-tle.jpg

Robotyka,
Programowanie Minecraft

Wykorzystywane materiały i pomoce dydaktyczne:

Zestawy LEGO Inventor

Minecraft Education

 

SZCZEGÓŁY KURSU:

Terminy: Poniedziałki

Godziny: 16:00 - 17:30

Długość kursu: 30 spotkań po 90 minut

Cena: 9 rat po 160 zł

Pierwsze zajęcia: 2.10.2023 r.

Jak się zapisać?

1. Wypełnij formularz.

2. Opłać zaliczkę w wysokości 100 zł w formie przelewu online.

3. Po opłaceniu zaliczki, pierwsza rata za październik 2023 zostanie pomniejszona o wysokość zaliczki. 

4. Na wskazany adres e-mail w formularzu otrzymasz w przeciągu kilku dni umowę do wypełnienia w formie online w usłudze Adobe 

5. Po zapisaniu dzieci na kurs, otrzymają Państwo zaproszenie do Naszej platformy ActiveNow - zachęcamy do rejestracji, zaproszenie przyjdzie na Państwa adres email.

Otrzymają tam Państwo dostęp do płatności online, harmonogramu zajęć, historii płatności oraz wielu innych przydatnych funkcji :) 

6. Opłaty za zajęcia przyjmowane są do 10 dnia każdego miesiąca.

 

UWAGA: Jesteśmy w trakcie zmiany lokalizacji pracowni, w której odbywać się będą kursy. Informacje o adresie podamy na początku roku szkolnego - będą to na pewno Siedlce :)

bottom of page