top of page
IMG_20220706_115516.jpg

Warsztaty Kreatywności

od 6 lat

Najważniejsze informacje o kursie. 

Jedną z najbardziej wymaganych umiejętności XXI wieku jest kreatywność. NIestety gotowe i łatwo dostępne rozwiązania nie pomagają w jej rozwijaniu na codzieńWarsztaty Kreatywności to zajęcia plastyczne skupiające się na twórczym działaniu dziecka i rozwijaniu kreatywnego myślenia. Nigdy nie dajemy wzoru do naśladowania, dajemy natomiast przestrzeń do tworzenia, do własnych pomysłów i indywidualnego podejścia do danego tematu.

Dajemy materiały i temat, ale to od dziecka zależy, jak będzie wyglądała jego praca. Nigdy nie ma dwóch identycznych dzieł. Nie oceniamy dzieła, a cieszymy się jego powstaniem! Zachęcamy dziecko do podejmowania działania i śmiałego wypowiadania i realizowania swoich pomysłów. 

Poznajemy wiele technik plastycznych, sami tworzymy swoje masy plastyczne. Wychodzimy poza schematy. Używamy przeróżnych materiałów plastycznych, ale też gwoździ, młotów i innych. 

Podczas zajęć rozwijamy naturalną ciekawość dziecka. Staramy się rozbudzać jego kreatywność i pomysłowość, która ułatwi i usprawni funkcjonowanie dziecka w szkole czy w przedszkolu. Pobudzanie i ćwiczenie tych obszarów wpływa pozytywnie na zapamiętywanie i efektywność nauki. Dajemy dziecku przyjazną przestrzeń do podejmowania działań twórczych i wyrażania się przez sztukę. Aktywność plastyczna wpływa także na stymulację emocjonalną. 

IMG_20220708_153113.jpg

Warsztaty Kreatywności

SZCZEGÓŁY KURSU:

Terminy: Poniedziałki

Godziny: 18:30 - 20:00

Długość kursu: 30 spotkań po 90 minut

Cena: 9 rat po 200 zł

Pierwsze zajęcia: 7.10.2024 r.

Jak się zapisać?

1. Wypełnij formularz.

2. Opłać zaliczkę w wysokości 100 zł w formie przelewu online.

3. Po opłaceniu zaliczki, pierwsza rata za październik 2024 zostanie pomniejszona o wysokość zaliczki. 

4. Na wskazany adres e-mail w formularzu otrzymasz w przeciągu kilku dni umowę do wypełnienia w formie online w usłudze Adobe 

5. Po zapisaniu dzieci na kurs, otrzymają Państwo zaproszenie do Naszej platformy ActiveNow - zachęcamy do rejestracji, zaproszenie przyjdzie na Państwa adres email.

Otrzymają tam Państwo dostęp do płatności online, harmonogramu zajęć, historii płatności oraz wielu innych przydatnych funkcji :) 

6. Opłaty za zajęcia przyjmowane są do 10 dnia każdego miesiąca.

UWAGA: Jesteśmy w trakcie zmiany lokalizacji pracowni, w której odbywać się będą kursy. Informacje o adresie podamy na początku roku szkolnego - będą to na pewno Siedlce :)

bottom of page