top of page

Nowy temat Urodzin w Sali Zabaw :)

Nowości, nowości

Dużo ostatnio myślimy, działamy i organizujemy się, aby Nasza Sala Zabaw była jak najbardziej przyjaznym i kreatywnym miejscem dla Waszych dzieci. W czerwcu pojawiają się nowości, które planowaliśmy i właśnie kończymy dopracowywać. Powoli będziemy informować o tym, co planujemy w sali podczas sierpnia i jakie rzeczy będą u nas od nowego roku szkolnego.

Już teraz chcemy Wam przedstawić jedną z wielu propozycji, a dokładnie temat, na punkcie którego dzieci zwariowały. Chcemy zaproponować Wam - Urodziny z Minecraftem - jednak tu trzeba się na chwilę zatrzymać i wytłumaczyć to i owo. Będzie to połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym, czyli dzieci będą miały wspólną misję w świecie Minecrafta, gdzie będą coś tworzyły, a potem tę budowlę przeniosą do świata realnego w strefie budowlanej na sali.

Po co

Aby sens i kreatywność gry przenieść w świat rzeczywisty, czyli połączenie gry z rzeczywistością

Dzieci zaczną od losowania tematu zajęć. Po wylosowaniu będą musiały się zmierzyć z zadaniem (trudny wybór, ale warty zachodu), a potem? Potem przeniosą konstrukcje z gry do świata rzeczywistego z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych dostępnych na Naszej Sali Zabaw Zapowiada się świetna zabaw i masa, masa kreatywnego myślenia!

Już od dziś znajdziecie szczegóły oferty urodzinowej na Naszej stronie

A to wszystko dzieci wieloletniej współpracy z TwojRobot.pl - dzięki za wsparcie i współpracę. Dzięki temu możemy wspólnie zarażać dzieci pasją do programowa i robotyki

P.S. Już niedługo, bo już w czerwcu będzie można przyjść do Nas i zaznać świata Minecraft w wirtualnej rzeczywistości A zajęcia z Minecrafta na stałe zagoszczą u Nas od nowego roku szkolnego, już niedługo ruszają zapisy, śledźcie Nas aby być na bieżąco :)38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page