top of page
IMG_20200713_094641.jpg

WARSZTATY KREATYWNOŚCI

4-10 LAT

Na naszych zajęciach będziemy ćwiczyć nie tylko paluszki, ale także główki. ​Zajęcia plastyczne połączone z twórczymi rozgrzewkami umożliwiają dziecku wszechstronny rozwój. Zadania bez gotowych rozwiązań - u nas liczy się pomysłowość i chęć próbowania. Podczas zajęć będziemy skupiać się na rozwijaniu dziecięcej kreatywności dzięki specjalnie przygotowanym zabawom i ćwiczeniom.  

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

To warsztaty pełne twórczej aktywności, kolorów, faktur, struktur. 

Dzięki nim dziecko rozwija swoją kreatywność, poznaje nowe lub doskonali już znane techniki plastyczne. 

  Warsztaty plastyczne zachęcają dziecko do poszukiwania nowych rozwiązań, próbowania nowych rzeczy.

Podczas zajęć ważna jest dla nas atmosfera i zaciekawienie dziecka, aby chciało się otworzyć i tworzyć razem z nami. 

Czym różnią się WARSZTATY KREATYWNOSĆI od WARSZTATÓW Z RYSUNKU I MALARSTWA?

Podczas Warsztatów z Rysunku i Malarstwa będziemy skupiać się na nauce technik rysunku, kompozycji, budowaniu przestrzeni, poznamy twórczość innych artystów.

Natomiast na Warsztatach Kreatywności poznajemy wiele technik plastycznych, takich jak między innymi ceramika, decoupage. Sami tworzymy swoje masy plastyczne. Wycinamy, przyklejamy, używamy różnych materiałów także tych naturalnych, które można znaleźć w lesie. Pokazujemy nietypowe zastosowanie różnych rzeczy, łamiemy schematy. 

WARSZTATY Z RYSUNKU I MALARSTWA

OD 6 LAT

Podczas zajęć dzieci poznają techniki rysunku a narysowana kreska nabierze innego znaczenia. W trakcie kursu młodzi artyści pod czujnym okiem instruktora nabiorą śmiałości i chęci tworzenia i rozwijania swoich malarskich pasji.​

szkicując Wykonawca
bottom of page